salon kosmetyczny rybarzowice

Nowości

Infuzja Tlenowa

Infuzja Tlenowa

Innowacyjny zabieg Komórkowej BioOxy Infusion Hyaluron’Duo o działaniu ultraliftingującym i nawilżającym to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, na kilka sposobów i w oparciu o różne metody. Metoda BioOxy Infusion wykorzystuje specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. Za pomocą specjalnej głowicy Oxy Massage, którą wykonuje się autorski 15 minutowy masaż „dermotlenowy”. Dzięki synergicznemu połączeniu technologii oraz specjalnie przygotowanym preparatom dermokosmetycznym zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych. Metoda iniekcji BioOxy Infusion, wykorzystując najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe, gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

Zamykanie naczyń, trwała depilacja włosów

Zamykanie naczyń, trwała depilacja włosów

Od lipca 2015 roku ofertę zabiegów w moich salonach wzbogacam o trwałą depilację owłosienia oraz zamykanie naczyń. Do tego celu zakupiłam jedno z najbardziej skutecznych narzędzi jakim jest aparat Apilus. Wybór właśnie tego sprzętu był spowodowany jego wysoką skutecznością walki z niechcianym owłosieniem bez względu na sezonowość stosowania jak również kolor włosów. Ewa Bień

VITAL SLIM Terapie odchudzające i modelujące sylwetkę

VITAL SLIM Terapie odchudzające i modelujące sylwetkę

Do najczęściej stosowanych zabiegów zaliczmy terapie odchudzające i modelujące sylwetkę, poprawiające rzeźbę mięśniową oraz wzmacniające i ujędrniające. To profesjonalne urządzenie z doskonałymi rezultatami stosowane w kosmetyce, zabiegach SPA & Wellness, a także rehabilitacji i medycynie sportowej. Systemy zabiegowe Vital Slim opierają się na solidnych podstawach mających swoje źródła w metodach naturalnego pobudzania procesów biochemicznych, relaksacji oraz medycynie dalekowschodniej. Synergiczne połączenie oddziaływania tych metod sprawia, że Vital Slim jest jednym z najbardziej skutecznych urządzeń w swojej klasie.

Mikropigmentacja

Mikropigmentacja

Mikropigmentacja jest alternatywą dla makijażu permanentnego. Za pomocą mikroigiełki wstrzykiwany jest barwnik pod skórę. Jest to delikatniejszy efekt niż brwi permanentne. Same możemy zdecydować jak ciemny barwnik chcemy. Efekt utrzymuje się od trzech do sześciu miesięcy w zależności od skóry i od pielęgnacji. 

 

 

mikrodermabracja rybarzowice

Godziny otwarcia:
Lipowa: 

Poniedziałek 10:00 do 17:00

Wtorek - Piątek: 9:00 do 17:00

Sobota: 8:00 do 15:00

 

mikrodermabracja bystra

Salon kosmetyczny
Ewa Bień

Salon kosmetyczny
Ewa Bień

34-324 Lipowa
ul. Doliny Zimnika 53

tel. kom.: 600 912 126
e-mail: salon@kwiatlotosu.com.pl

 

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron